Sala pożegań

Dom Pogrzebowy kojarzy nam się najczęściej z miejscem, gdzie załatwiamy wszelkie formalności związane z organizacją pochówku. Jednak jest to też miejsce, gdzie można przyjąć zmarłego i jego rodzinę w atmosferze dyskrecji i spokoju. Nasza firma posiada dwie sale pożegnań, które oferują organizacje ostatniego pożegnanie zarówno o charakterze religijnym, jak i świeckim. W ostatnim wspólnym momencie mogą Państwo spędzić ze zmarłym tyle czasu, ile to konieczne i potrzebne. Istnieje możliwość spędzenia tej chwili w całkowitej ciszy lub wsłuchując się w cichą melodię wprowadzającą w atmosferę refleksji. 

sala pożegań

Przemijamy. Stare ustępuje miejsca nowemu, w ten sposób świat posuwa się naprzód. Ale pamiętajmy o tych, którzy odchodzą- ta pamięć daje im nieśmiertelność.

— Rafał Kosik

sala pożegnań bełchatów

Ostatnie pożeganie ze zmarłym

Rodziny potrzebują miejsca, w którym mogłyby się w spokoju pożegnać z bliską osobą, odmawiając modlitwę. Zbudowaliśmy nasz dom pogrzebowy właśnie z taką myślą. Udostępniamy sale pożegnalne w dogodnym dla Państwa momencie. Można ją wykorzystać tuż przed pogrzebem lub w godzinach popołudniowych w przeddzień nabożeństwa żałobnego.

Do każdego pogrzebu aranżujemy kaplicę indywidualnie. Dbamy o każdy aspekt uroczystości. Wstawiane są kwiaty, znicze, zdjęcie zmarłego. Wszystko to po to, aby nadać mu bardziej osobisty i intymny charakter. Bierzemy pod uwagę zarówno zawiłości ceremonii, jak i oczekiwania rodziny. Mogą się tam odbywać ceremonie w obrządku właściwym dla wiary zmarłego.