transport zwłok z holandii

Transport zmarłego z Holandii

Holandia to państwo oddalone od nas o 1100 km, mimo to nie stoi nam nic na przeszkodzie, aby w jak najbardziej kompleksowy i rzetelny sposób dokonać transportu zwłok bądź urny z prochami do Polski. Wiążę się to jednak z szeregiem załatwienia wielu formalności, co wydłuża czas do około czterech dni roboczych.

W celu ograniczenia Państwu problemów związanych z załatwianiem dokumentów nasza firma zrobi to za Państwa. Wyjazd w tamtejsze strony nie jest nam obcy, jednak do każdego z nich podchodzimy indywidualnie.  

Ile kosztuje transport zwłok z Holandii?

Przy transporcie osoby zmarłej należy wziąć pod uwagę zakres usług oraz odległość z Polski do Holandii. W przypadku Arnhem koszt transportu będzie inny niż w przypadku Amsterdamu. W związku z tym zmienne te mają wpływ na ostateczną cenę. Oferujemy pełną przejrzystość w zakresie kryteriów i okoliczności współpracy, a także szybką realizację zleceń. Cieszymy się na współpracę z Państwem! Kiedy przychodzi do transportu ciała z innego kraju, naszym pierwszym obowiązkiem jako profesjonalistów jest zrobienie tego w sposób uprzejmy i pełen szacunku. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, możesz skontaktować się z naszym biurem telefonicznie.

ile trwa transport z niemiec

Jeżeli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy wycenę transportu oraz odpowiemy na ewentualne pytania.

transport zwłok z niemiec cena

Aby umożliwić nam pracę nad Pańskim zleceniem, potrzebujemy upoważnienia do transportu zmarłego do Polski. Upoważnienie znajduje się w pliku, który znajduje się na stronie, na którą trafią Państwo po naciśnięciu przycisku poniżej.

Koszt transportu zwłok z Holandii pokrywa:

  • Specjalna trumna z wkładem metalowym lub urna
  • Zezwolenie na przewóz zwłok z Holandii do Polski wydane przez Starostwo lub Urząd Miasta,
    któremu podlega cmentarz,
  • Zezwolenia Urzędu Gminy w Niderlanadch, właściwego dla miejsca zgonu, na transport ciała z terytorium Niderlandow do Polski. (LAISSER-PASSER VOOR LIJKEN lub LIJKEN-PASS),
  • Zaświadczenie wydane przez urzędnika gminy niderlandzkiej, w którego obecności zwłoki zostały złożone do metalowego wkładu w zakładzie pogrzebowym lub prosektorium szpitala (GENEESKUNDIGE VERKLARING),
  • Karta zgonu lub zaświadczenia lekarza stwierdzającego datę, miejsce oraz przyczynę zgonu (MEDISCHE VERKLARING),
  • Akt zgonu wydany na druku międzynarodowym przez niderlandzki urząd stanu cywilnego. Dokument ten nazywa się: UITTREKSEL UIT DE OVERLIJDENSATE.

transport zwłok cennik

Ile trwa transport zmarłego z Holandii?

Procedury związane z transportem zwłok z Holandii do Polski, mogą być długotrwałe. Powodem tego jest to, że wymagają one wiele formalności i wiele pracy, zarówno pod względem formalnym, jak i przy szczątkach zmarłego.

Ponieważ CARCADIA posiada duże doświadczenie w transporcie zwłok z Holandii do Polski, przewóz zmarłego z Holandii do Polski trwa zaledwie kilka dni.

Czy można liczyć na zasiłek pogrzebowy?

Wiele osób zastanawia się, czy można uzyskać pomoc finansową na zorganizowanie i przeprowadzenie pogrzebu po stracie bliskiej osoby zmarłej za granicą. Pojęcie świadczenia z tytułu śmierci nie istnieje w kontekście holenderskim. Prywatną polisę ubezpieczeniową na życie nabywają tylko osoby, które chcą pozostawić swoim bliskim finansowy spadek.

W związku z tym osoby, które zmarły i pozostawiły po sobie najbliższych krewnych, mogą otrzymać zasiłek pogrzebowy w Polsce. CARCADIA może pomóc Ci w uzyskaniu tego świadczenia, szczególnie w przypadku pogrzebów zagranicznych, ponieważ organizacje odpowiedzialne za jego wypłatę mogą nie informować Cię o takiej możliwości. Prosimy o kontakt (+48) 602 615 498 lub 601 396 914 w celu uzyskania dalszych szczegółów.

Kremacja w Holandii czy w Polsce?

Holandia to miejsce, do którego ludzie jeżdżą, aby poprawić swoją pozycję materialną, ale nie zastanawiają się, co się stanie, gdy tam umrą. Przedwczesna śmierć bliskiej osoby pozostawia rodzinę nieprzygotowaną psychicznie i finansowo. Z tego powodu jesteśmy tu po to, aby Państwu pomóc. Czy kremacja w Holandii jest lepsza niż w Polsce? Czy będzie on bardziej przystępny cenowo? Kremacja poza granicami Polski jest niewątpliwie droższa, ze względu na kurs Euro oraz szereg zabiegów, które muszą być wykonane w holenderskich urzędach. W zależności od lokalizacji kwoty te wahają się od 450 do 650 euro. W związku z tym proponujemy przywiezienie trumny i kremację zmarłego w Polsce.

W naszym bełchatowskim zakładzie pogrzebowym posiadamy własne krematorium. Dzięki temu okres między ostatnim rytuałem pożegnalnym a kremacją może być skrócony nawet o tydzień. W Polsce mamy jedne z najbardziej konkurencyjnych cen.

W związku z tym zapraszamy Państwa do kontaktu z Zakładem Pogrzebowym CARCADIA!

transport zwłok z europy

Gwarantujemy pełen spokój

Przez cały czas trwania procesu przewożenia ciała z Holandii do Polski pozostajemy w stałym kontakcie z rodziną zmarłego. Na podstawie przesłanych informacji szacujemy czas ceremonii i przewidywaną datę pogrzebu w kraju ojczystym. W celu uzyskania bezpłatnej, precyzyjnej wyceny prosimy o kontakt. Przewóz zwłok z innego kraju wymaga m.in. uzyskania odpowiednich pozwoleń i uprawnień, a także uiszczenia stosownych opłat na rzecz władz. Jednak wszystko stoi po naszej stronie w załatwieniu formalności.