O nas

Zakład Pogrzebowy Carcadia to firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze pogrzebów i ceremonii pożegnalnych. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług, począwszy od transportu zmarłych, poprzez usługę kremacji we własnym krematorium jako nieliczni w Polsce, aż po organizację uroczystości pogrzebowych.

Dzięki naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu i zaangażowaniu zapewniamy profesjonalną obsługę oraz empatyczne wsparcie dla rodzin przeżywających trudny okres żałoby. Nasze usługi obejmują kompleksowe zarządzanie ceremonią pogrzebową, transport zmarłych zarówno na terenie kraju, jak i za granicą, a także dysponujemy własnym krematorium, co pozwala nam zapewnić kompleksową opiekę nad zmarłym.

Jako Zakład Pogrzebowy Carcadia, dążymy do tego, aby nasi klienci mogli mieć pewność, że ich potrzeby oraz oczekiwania są naszym priorytetem. Nasza firma kładzie duży nacisk na profesjonalizm, godność oraz szacunek wobec zmarłych oraz ich rodzin, co sprawia, że jesteśmy godnym zaufania partnerem w trudnych chwilach.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasz dom pogrzebowy powstał z myślą o zagwarantowaniu naszym klientom najwyższej, niespotykanej dotąd w Polsce jakości usług. Przy budowie domu kierowaliśmy się wiedzą i doświadczeniem, które zdobyliśmy na przestrzeni lat pracy w branży pogrzebowej. Doskonale znamy potrzeby naszych klientów i wiemy, że organizacja pochówku bliskiej osoby to ogromny stres, dlatego zdecydowaliśmy się zapewnić żałobnikom maksymalny komfort oraz wygodę.

Pomieszczenia domu pogrzebowego Carcadia były przygotowane z myślą o klientach i są w pełni do Państwa dyspozycji – między innymi dwie kaplice, kafeteria, sala na konsolacje. Gwarantujemy poczucie prywatności, intymności i spokoju. Nasza doświadczona, profesjonalna obsługa jest gotowa w każdej chwili służyć Państwu pomocą.

Każde powierzone nam zlecenie traktujemy indywidualnie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie przez całą dobę – przyjmujemy zlecenia, zapewniamy doradztwo formalno-prawne oraz służymy radą, wiedzą i doświadczeniem.

W 1992 roku Dariusz Kąkalec przejął firmę, która pierwotnie działała tylko w Szczercowie. Po dziewięciu latach, w 2001 roku, zdecydował o przeniesieniu siedziby przedsiębiorstwa do Bełchatowa.

W 2009 roku rozpoczęto budowę nowoczesnego kompleksu, a po 4 latach siedziba została przeniesiona do nowej lokalizacji w styczniu 2013 roku. Nowy obiekt obejmuje biuro, kwiaciarnię, dwie kaplice pożegnalne, salę wystawową na trumny i urny, salę do przygotowywania zmarłych oraz chłodnię na 40 ciał. Ponadto, znajduje się tam sala na 120 osób na przyjęcia konsolacyjne.

Od października 2016 roku firma posiada własne krematorium z dwoma piecami kremacyjnymi oraz kilkunastoma karawanami do bezpiecznego i godnego transportu zmarłych.

Historia Naszego Zakładu Pogrzebowego

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod nr tel.: (44) 633 05 81