Urny pogrzebowe

Urny pogrzebowe - jakie oferujemy?

Kolejną naszą specjalnością są urny pogrzebowe (urny metalowe, urny hermetyczne, urny drewniane, urny kamienne, urny kompozytowe). Ich najważniejszymi zaletami jest to, że są stosunkowo lekkie i wysoce estetyczne. Mają także bardzo dużą trwałość i odporność na różnorodne czynniki środowiskowe.

CARCADIA zajmuje się również organizacją pochówków urnowych oraz oferuje kompleksową pomoc w zakresie wszelkich usług związanych z ostatnim pożegnaniem zmarłego.  Prosimy o kontakt z nami, jeśli potrzebujesz pomocy. Odpowiemy na każde Państwa zapytanie telefonicznie, mailowo, a także osobiście, jeśli zechcecie Państwo odwiedzić nasze biuro. 

Urna drewniana

Klasyczna drewniana urna

Jeżeli szukają Państwo prostej i klasycznej urny, polecamy naszą drewnianą urnę.

Jest ona wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają, że prochy są całkowicie bezpieczne.

Urna wewnątrz jest wyposażona w biały elegancki materiał, z zewnątrz ozdobiona złotymi elementami, w tym krzyż.

Urna metalowa

Biała metalowa urna ze złotą różą

Jeżeli zależy państwu na elegancji, polecamy białą urnę, udekorowaną złotą różą.

W sztuce funeralnej róża symbolizuje namiętną oraz wieczną miłość. Złota róża może być też symbolem szlachetnej przyjaźni.

Dlatego niezależnie od tego, kim dla Państwa była ta osoba, emblemat róży jest pięknym sposobem na upamiętnienie ukochanej osoby.

Biała ceramiczna urna ze srebrnym krzyżem

Minimalistyczna biała urna, ze srebrnym krzyżem została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Wybraliśmy urnę, która odda charakter uroczystej i eleganckiej ceremonii.

Urna została wykonana z najlepszych dostępnych materiałów w Polsce.

Czarny aglomerat ze srebrnym krzyżem

Zdecydowanie się na tę urnę będzie na pewno dobrą decyzją. Urna wykonana z aglomeratu, ze srebrnym krzyżem zaspokoi potrzeby każdego klienta.

Jest ona pięknym symbolem wytrwałości i niekończącej się pamięci o osobie zmarłej.

Starannie wykonana z najwyżej jakości materiałów.

Czarna metalowa urna

Piękna w swojej prostocie czarna metalowa urna, wykonana z najwyżej jakości materiałów.

Jest ona symbolem niekończącej się nadziei i pamięci o zmarłym.

Niesamowicie prezentuje się podczas uroczystości pogrzebowych.

Urna dla bliskiego - odpowiednia cena?

Wiele osób przed śmiercią decyduje o tym, że po śmierci chcieliby, żeby ich ciało zostało skremowane. Na przestrzeni lat kremacja stała się coraz bardziej popularna w Polsce i Europie. Obecnie w Polsce około 30% pogrzebów, a w miastach to nawet 50%, to te gdzie ciało zostało ówcześnie skremowane. Bardzo prawdopodobne jest, że za kilkadziesiąt lat na cmentarzach będą znajdować się tylko urny.

Cena urny zależy od wielu czynników w szczególności: materiał, z którego jest wykonana; zdobienia oraz wielkości.

Zazwyczaj najtańsze są urny metalowe i drewniane, jednak to nie znaczy, że są gorsze. Można spotkać pięknie ozdobione trumny drewniane i metalowe, które z pewnością zagwarantują godny pochówek osobie zmarłej.

Do nieco droższych należą urny ceramiczne i kamienne. Charakteryzują się prostotą i elegancją. Wykonane są z wypalonej gliny lub kamienia (marmur, grant, onyks).

Dlaczego warto wybrać urnę od nas?

transport zwłok z zagranicy

Gwarantujemy najwyższą jakość urn

W naszej ofercie znajdują się najlepsze dostępne urny na rynku Polskim i Europejskim. Każda z urn została przez nas dokładnie sprawdzona, by zapobiec niechcianym wypadkom.

transport zwłok cena

Przystępne ceny

CARCADIA oferuje bardzo przystępne cenowo urny, biorąc pod uwagę ich wysoką jakość. Jeżeli Państwo potrzebują pomocy przy ich wyborze, służymy pomocą.

transport zwłok z miasta do miasta

Szeroki wybór urn

Na naszej stronie internetowej dostępne obecnie jest 5 urn, jednak jeżeli chcieliby Państwo zobaczyć cały nasz asortyment zapraszamy do naszego biura.

Urny na prochy - co warto o nich wiedzieć?

Najważniejsze zasady dotyczące kremacji i pochówku w urnie:

  • Urna z prochami zmarłego musi być przechowywana na terenie cmentarza. Może być to standardowy grób, grób urnowy lub kolumbarium.
  • Prochów zmarłego nie można wysypać do morza, nawet jeśli taka była ostatnia wola zmarłego.
  • Prochy zmarłego nie mogą zostać rozsypane po kremacji.
  • Za każde naruszenie przepisów prawnych grozi kara grzywny lub postępowanie sądowe, które w najgorszym przypadku może skutkować pozbawieniem wolności.

transport zwłok z zagranicy cena
urna na prochy

Krematorium

Dom Pogrzebowy CARCADIA posiada własne krematorium. Należymy do nielicznych w Polsce, którzy mogą się tym pochwalić. Świeżo wybudowany obiekt spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty do obsługi krematorium. Ściśle określona procedura kremacji, oraz wykwalifikowana kadra zapewnia profesjonalizm i szacunek osobie zmarłej. Kremacja jest weryfikowana, po czym rodzina otrzymuje certyfikat kremacji.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej zapraszamy tutaj, lub prosimy zadzwonić do nas pod numer (44) 633 05 81, gdzie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania.