Urny

Naszą specjalnością są urny pogrzebowe (urny metalowe, urny drewniane, urny kamienne, urny kompozytowe). Ich najważniejszymi zaletami jest to, że są stosunkowo lekkie i wysoce estetyczne. Mają także bardzo dużą trwałość i odporność na różnorodne czynniki środowiskowe.

CARCADIA zajmuje się również organizacją pochówków urnowych oraz oferuje kompleksową pomoc w zakresie wszelkich usług związanych z ostatnim pożegnaniem zmarłego.  Prosimy o kontakt z nami, jeśli potrzebujesz pomocy. Odpowiemy na każde Państwa zapytanie telefonicznie, mailowo, a także osobiście, jeśli zechcecie Państwo odwiedzić nasze biuro.

Urna Pogrzebowa – oferta

Drewniana urna

Jeżeli szukają Państwo prostej i klasycznej urny, polecamy naszą drewnianą urnę. Jest ona wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają, że prochy są całkowicie bezpieczne. Urna wewnątrz jest wyposażona w biały elegancki materiał, z zewnątrz ozdobiona złotymi elementami, w tym krzyż.

Biała urna ze złotą różą

Jeżeli zależy państwu na elegancji, polecamy białą urnę, udekorowaną złotą różą. W sztuce funeralnej róża symbolizuje namiętną oraz wieczną miłość. Złota róża może być też symbolem szlachetnej przyjaźni. Dlatego niezależnie od tego, kim dla Państwa była ta osoba, emblemat róży jest pięknym sposobem na upamiętnienie ukochanej osoby.

Srebrna urna z krzyżem

Minimalistyczna biała urna, ze srebrnym krzyżem została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wybraliśmy urnę, która odda charakter uroczystej i eleganckiej ceremonii. Urna została wykonana z najlepszych dostępnych materiałów w

Aglomeratowa urna z srebrnym krzyżem

Zdecydowanie się na tę urnę będzie na pewno dobrą decyzją. Urna wykonana z aglomeratu, ze srebrnym krzyżem zaspokoi potrzeby każdego klienta. Jest ona pięknym symbolem wytrwałości i niekończącej się pamięci o osobie zmarłej.

Czarna metalowa urna

Piękna w swojej prostocie czarna metalowa urna, wykonana z najwyżej jakości materiałów. Jest ona symbolem niekończącej się nadziei i pamięci o zmarłym. Niesamowicie prezentuje się podczas uroczystości pogrzebowych.

 Urna dla bliskiego –
jaka jest cena?

Cena urny zależy od wielu czynników, takich jak materiał, z którego jest wykonana, zdobienia oraz wielkość. Zazwyczaj najtańsze są urny metalowe i drewniane, jednak to nie znaczy, że są gorsze. Do nieco droższych należą urny ceramiczne i kamienne, które charakteryzują się prostotą i elegancją.

Ceny urn zaczynają się od … zł.

 Urny na prochy – co warto o nich wiedzieć?

Urna z prochami zmarłego musi być przechowywana na terenie cmentarza. Może być to standardowy grób, grób urnowy lub kolumbarium. Prochów zmarłego nie można wysypać do morza, nawet jeśli taka była ostatnia wola zmarłego.

Prochy zmarłego nie mogą zostać rozsypane po kremacji.

Za każde naruszenie przepisów prawnych grozi kara grzywny lub postępowanie sądowe, które w najgorszym przypadku może skutkować pozbawieniem wolności.

Cena urny zależy od wielu czynników, takich jak materiał, z którego jest wykonana, zdobienia oraz wielkość. Zazwyczaj najtańsze są urny metalowe i drewniane, jednak to nie znaczy, że są gorsze. Do nieco droższych należą urny ceramiczne i kamienne, które charakteryzują się prostotą i elegancją.

Ceny urn zaczynają się od … zł.

Dlaczego warto Zakupić u nas urnę?

Wiele osób przed śmiercią decyduje o tym, że po śmierci chcieliby, żeby ich ciało zostało skremowane. Na przestrzeni lat kremacja stała się coraz bardziej popularna w Polsce i Europie. Obecnie w Polsce około 30% pogrzebów, a w miastach to nawet 50%, to te gdzie ciało zostało ówcześnie skremowane. Bardzo prawdopodobne jest, że za kilkadziesiąt lat na cmentarzach będą znajdować się tylko urny.

Cena urny zależy od wielu czynników w szczególności: materiał, z którego jest wykonana; zdobienia oraz wielkości.

Zazwyczaj najtańsze są urny metalowe i drewniane, jednak to nie znaczy, że są gorsze. Można spotkać pięknie ozdobione trumny drewniane i metalowe, które z pewnością zagwarantują godny pochówek osobie zmarłej.

Do nieco droższych należą urny ceramiczne i kamienne. Charakteryzują się prostotą i elegancją. Wykonane są z wypalonej gliny lub kamienia (marmur, grant, onyks).

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod nr tel.: (44) 633 05 81